Interjero dizainas - subtilus dalykas. Nėra vienos taisyklės, kaip išplanuoti erdves ir kaip suderinti spalvas konkrečiame objekte. Daug kas priklauso nuo architektūros, išplanavimo ir užsakovo vizijos, pageidavimų ir svajonių. Su šeimininkais daug diskutuojame apie jų gyvenimo būdą, poreikius, ilgai planuojame erdves, dėliojame biudžetą, renkamės apdailą ir detales, kad namai taptu tą vietą, kur tiesiog gera  būti ...

             Mano interjerai - lakoniški, harmoningi, išbaigti....Daug dėmesio skiriama  gyvenimo komfortui ir emocijoms. Ypatingas vaidmuo tenka formoms, spalvoms ir faktūroms, atidžiai atrenkami akcentai -  tekstilinis dekoras,  meno kūriniai ir brangūs asmeniniai daiktai. 

              Nuo 2007 metų aš projektuoju privačias ir visuomenines erdves: kuriu interjero vizualizacijas, paruošiu techninius brėžinius, parenku apdailos medžiagas, renku baldus ir rūpinuosi objekto dekoravimu.  Interjero dizainas yra ne tik mano darbas, bet ir aistra, hobi, beveik visas laisvalaikis:) Mano tikslas - su interjero projektu pradėti dirbti  kuo ankščiau ir baigti užuolaidų bei paveikslų sukabinimu.